Знайди собі друга!

Пропонуємо вашій увазі п’ять класних собак, котрі стануть для Вас чудовим другом, охоронцем сімейного щастя та добробуту. Всі собаки гарно виховані, добре помиті, без поганих звичок та паразитів – ну дуже круті собацюри, зуб даємо!

Джек – шикарний молоденький кобель середнього зросту, окрас – чорний з насиченим рудим. Пес вже має щеплення. Активний, грайливий хитрун стане хорошим компаньйоном і охоронцем. Шукаємо для Джекуса відповідальних та добрих господарів!

Невеличка на зріст (нижче коліна) Дейзі – розумна та балакуча мала віком 7 місяців. Стерилізована та з усім комплексом щеплень. Може з успіхом виконувати охоронні функції, дуже пильна і завжди насторожі.Вона любить, щоб чірхали за вухом і їсти м’яско – направду, собакам не багато потрібно для щастя ;

Чемна та ввічлива маленька Люсі любить бавити дітей, котів і слухати класичну музику. Виросте невеличкою, ідеальний варіант для квартири. Привчена до повідка, обожнює вранішні та вечірні прогулянки. Кому щастя додому?

Товстунка Роузі дуже схожа на лабрадора. Дівчинці 4 місяці, вона має спокійний виважений характер. Надзвичайно ласкава малеча буде гарним другом для сім'ї

Соня Соняшниківна схожа на ягдтер'єра, гавкуча та непосидюча дівчинка. Буде співати вам не згірше вранішнього будильника і водитиме на пробіжки до парку щодня. З таким живчиком Ви будете фігурові, ніби щойно зі спортзалу!

Любі читачі, якщо ви хочете забрати собі когось з цих прекрасних собак, телефонуйте та приїжджайте знайомитися! Вони дуже чекають на вас!

Тел: 093 449 44 65;
097 246 08 83;
095 074 55 71;

Зважившись на такий крок, ви зробите дуже багато:

  • подаруєте домівку та щастя малому ( чи великому) хвостику
  • дасьте надію ще комусь на краще життя (адже в волонтерів звільниться місце для прихистку ще однієї тварини)
  • зробите Київ затишнішим та комфотнішим для життя

А взамін отримаєте океан вдячності та любові, відчуєте, як це насправді класно та просто – робити добрі справи!