Зміни у роботі громадського транспорту Києва в серпні: маршрути

Останній місяць літа в Києві пройде зі змінами в роботі громадського транспорту, — повідомляють у КМДА.

Зокрема, через ремонтні роботи на проспекті Володимира Івасюка з 4 по 28 серпня автобуси курсуватимуть за наступними маршрутами: 

№№ 44-ТР, 47-ТР, 73 — у напрямку руху до проспекту Степана Бандери від вулиці Північної, станції метро "Мінська" та станції метро "Героїв Дніпра" до вулиці Олександра Архипенка за власними маршрутами, далі — проспект Володимира Івасюка — вулиця Приозерна — вулиця Йорданська — проспект Степана Бандери — розворот у районі залізничної станції "Зеніт" — проспект Степана Бандери, далі за власними маршрутами;

№ 114 — у напрямку руху до залізничного вокзалу "Центральний" від вулиці Милославської до проспекту Степана Бандери за власним маршрутом, далі з’їзд на проспект Володимира Івасюка — розворот на круговій розв’язці в районі вулиці Олександра Архипенка — проспект Володимира Івасюка, далі за власним маршрутом.

Крім того, автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі №№ 476, 485 курсуватимуть в об’їзд закритої  ділянки від проспекту Володимира Івасюка — вул. Приозерної — вул. Йорданської — просп. Степана Бандери — розворот в районі залізничної ст. "Зеніт" — просп. Степана Бандери, далі за власними маршрутами.

Також у КМДА повідомили, що з 4 серпня відновлять рух тролейбуси № 32 за постійною схемою руху. Рух автобусів тимчасового маршруту № 32-ТР буде закрито.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що комунальники продовжили ремонт Паркової дороги до 10 серпня.