"Життя на нулі": у Києві відкриється виставка робіт бійців АТО (фото, відео)
Фото: Фотороботи учасників АТО (виставковий проект "Життя на нулі")
Фото: Одна з робіт на виставці "Життя на нулі" (виставковий проект "Життя на нулі")
Фото: Виставка "Життя на нулі" (Petro Auštrevičiaus biuras)
Фото: Афіша виставки "Життя на нулі" (Міністерство інформаційної політики України)

У п'ятницю, 7 липня, в музейному комплексі "Київська фортеця" відкриється виставка робіт воїнів АТО "Життя на нулі", повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

"Завдяки тому, що це мистецтво, яке зародилося саме на передовій, мені здається, це дасть поштовх, щоб хлопці могли розповісти і були почуті. А ми — почути і, як результат, зрозуміти, щоб суспільство досягло взаєморозуміння: ті, хто був на "нулі", і хто залишається в мирній частині України. Мистецтво — це саме той інструмент, завдяки якому, можливо, буде більше взаєморозуміння в суспільстві", — розповіла координатор заходу Інна Єрмакова на прес-конференції, присвяченій презентації виставки.

У Київській фортеці будуть представлені 65 фотографій, 34 картини, історії та музичні твори, створені воїнами АТО. Зокрема, на виставці можна буде побачити работи бійців 46-го окремого батальйону спецпризначення "Донбас — Україна", голови всеукраїнської організації "Національне об'єднання ветеранів-інвалідів" Анатолія Горбенка (позивний "Пагорб "), автора книги "Іловайськ" Євгена Положія.

 
Презентація виставки "Життя на нулі" ("Укрінформ")

Нагадаємо, що не так давно бійці АТО знялися у фотосесії зі своїми чотириногими друзями, які знаходяться з ними в зоні бойових дій на Донбасі.