Житловий комплекс бізнес-класу у місті Вишневому

Чудова новина для всіх, хто мріє про власне якісне житло бізнес-класу за доступною ціною в затишному комфортному місці. Знайомтесь, житловий комплекс "Атмосфера".

ЖК "Атмосфера" розташований в м. Вишневе по вул. Європейській. Відстань до Києва всього 4 км, а це означає, що всі можливості столичної інфраструктури знаходяться у безпосередній доступності. Натомість майбутні мешканці ЖК "Атмосфера" отримають неоціненні переваги спокійного, безпечного і затишного міста Вишневе, що дарує можливість повноцінно відпочити від швидкого, сповненого стресами столичного ритму життя.

ЖК "Атмосфера" – це вдале концептуальне рішення, яке передбачає задоволення потреб майбутніх мешканців щодо комфорту і безпеки. На території комплексу буде все необхідне для повсякденного життя (крамниці, супермаркет, салони краси тощо). Сама ж територія буде закритого типу і матиме цілодобову охорону. Автівку можно буде залишати в сучасному підземному паркінгу. Загалом комплекс буде складатися з одного цегляного та 7 монолітно-каркасних будинків з різноманітним плануванням, що задовольнить будь-які потреби, кожна квартира матиме індивідуальне опалення.

Мешканці ЖК "Атмосфера" зможуть не хвилюватися за дозвілля власних дітей, адже важливою складовою комплексу стане власний просторий дитячий садочок.

ЖК "Атмосфера" – це справжнє житло бізнес-класу європейського рівня з атмосферою безпеки, затишку і краси.