У суботу та неділю, 18 і 19 травня, на столичному ВДНГ відбудеться фестиваль крафтових сирів. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

На фестивалі будуть представлені понад 500 видів сирів, в тому числі сири-переможці конкурсу Cheese Awards Day 2017 і 2018, від 50 кращих виробників крафтового сиру з усієї України. На фуд-корті на відвідувачів чекає незвичайне сирне меню: камамбер і халлумі для гриля, сирне фондю, шоколадні цукерки з блакитними сирами, молочні десерти, ароматні хачапурі й не тільки.

«На цей раз головну увагу фестивалю ми присвятили мистецтву фромаж’є або, як його називають в Україні, сирного сомельє! Сирний сомельє — це експерт в сирах, який орієнтується в різноманітті сирних сортів, знає склад, особливості виробництва і тонкощі вживання кожного виду, він підбирає цікаві смакові поєднання для різних сортів сиру і може зробити з сиру справжнє свято! Смакові відчуття і поєднання — ось царство сирних сомельє!», — розповіли організатори.

Гості зможуть не тільки продегустувати кращі українські сири і ароматні вина, але й взяти участь у майстер-класах з сироваріння, мистецтва фромажу і кулінарії від кращих шеф-кухарів України. Для дітей будуть організовані захоплюючі майстер-класи, конкурси, подарунки та розваги.

Також в рамках фестивалю сировари змагатимуться за кращу сирну тарілку, блюдо і поєднання.

Фестиваль крафтових сирів проходитиме 18-19 травня на ВДНГ, з 10:00 до 21:00. Вартість квитків — від 70 до 90 грн, дітям до 7 років вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що на Співочому полі відкрилася виставка тюльпанів «Казки світу».