Мешканець столиці відзначив день народження стріляниною

В одному з кафе в Шевченківському районі столиці місцевий житель відзначив день народження стріляниною з пістолета. Про це повідомляє «Інорматор».

Чоловік святкував свій день народження в кафе на вулиці Печенізькій. Добряче випивши, він вийшов на вулицю і вистрілив зі стартового пістолета. Люди, що почули звук пострілу, викликали поліцію. Патрульні, що прибули на місце події, затримали стрільця.

Поки правоохоронці чекали на слідчо-оперативну групу, підійшла дружина бешкетника і стала поїти чоловіка кавою. Виявилося, що затриманого звуть Дмитро і йому виповнилося 40 років. Попиваючи каву, чоловік погрожував накинутися на поліцейських, а потім виконав свою обіцянку. Буйного порушника скрутили, закували в кайданки та поклали на асфальт.

Пізніше підтягнулися його друзі, один з яких ніяк не міг визначитися, ким доводиться імениннику — чи то братом, чи то хрещеним батьком, а потім взагалі назвався танкістом.

На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка вилучила зброю в іменинника. Тепер чоловікові загрожує штраф або до 15 діб арешту.

 

Раніше повідомлялося про бійку біля консульства Польщі.