Зеленський сміється над Майданом і пам’яттю про загиблих на війні українців, — журналістка

Кандидат в президенти України, комік Володимир Зеленський ображає Майдан і топче пам’ять загиблих патріотів. Про це в Facebook заявила журналістка ICTV Анна Тесленко.

«Довелося подивитися "Слугу народу". Це морок. Ватага кварталу намагається змусити всіх нас іржати над принизливими для українців жартами з подачі кандидата у президенти Зеленського. У стрічці "потоп" від емоцій колег і друзів, які, м’яко кажучи, в шоці від сенсів, закладених в новому висері кандидата в президенти», — написала Тесленко.

Вона також навела приклад того, яким в інтерв’ю і шоу Зеленського постає Майдан.

«Пам’ятайте фразочку з його інтерв’ю "1 + 1": "У будь-якому цивілізованому суспільстві повинна бути альтернатива Майдану"? Так ось, Майдан очима Вови в новому сезоні "Слуги народу" виглядає так: це збіговисько пройдисвітів. Патріотів (які пішли першими добровольцями) він показує оскаженілими й при цьому абсолютно тупими. Хоча послухаєш інтерв’ю самого Зеленського... і першість по тупості, Вова, у тебе. Тобі б хоч краплю їхньої мужності, може хоч на один ефір би сходив. Я вже мовчу про зону бойових дій, операціями в якій ти зібрався командувати. Адже майдани у кандидата Зеленського — причина занурення країни в хаос і фашизм / нацизм. Так ось, Вова. Бути патріотом і фашистом / нацистом — це не одне і те ж! Хоча в Рашці-то нас бачать саме такими, якими й ти. Мимоволі згадуються з’їдені снігурі, розп’яті хлопчики та зґвалтовані бабусі», — обурилася журналістка.

За її словами, Володимир Зеленський у фільмі наочно демонструє своє справжнє ставлення до України та українців.

«"Воля. Прізвище. Країна" — кричать патріоти в фільмі. Це що? Цим Зеленський ображає не тільки Майдан, а топче пам’ять загиблих патріотів в російсько-українській війні! Всі антигерої розмовляють українською. Дивовижно просто... Ось справжнє ставлення до українського у Володимира, скільки б він не заливав про статус державного. У підсумку, країна розпадається. До речі, Росія-то зовсім ні до чого. Тому що війна громадянська і з подачі українських олігархів. Чудовий план! Ось прямо голосуйте за Зеленського! У нього відмінний план! А тепер питання. Якщо все так, як ти показуєш у своєму говнофільмі, навіщо тобі ставати лідером такої країни?» — підсумувала Анна Тесленко.