Збірна Хорватії здобула "бронзу" ЧС-2022 в матчі проти Марокко

17 грудня збірна Хорватії перемогла національну команду Марокко у матчі за третє місце Чемпіонату світу з футболу-2022. Гра на стадіоні "Халіфа" закінчилася з рахунком 2:1.

Перший гол хорватському захиснику Йошко Гвардіолу вдалося забити на сьомій хвилині матчу. Гравець головою відбив м'яч у ворота.

Проте майже відразу після цього рахунки команд зрівнялися завдяки голу марокканця Ашраф Дарі.

Наприкінці першого тайму хорвати знову почали лідирувати — м'яч у ворота противника відправив Міслав Оршіч.

За весь другий тайм ніхто із команд не забив додаткових голів. Таким чином, Хорватія втретє потрапила у трійку найкращих команд на Чемпіонатах світу — у 1998 та 2018 роках вони вже виборювали бронзу.

Своєю чергою Марокко стала першою африканською командою, якій вдалося поборотися за третє місце на турнірі.

Фінал ЧС-2022 між командами Аргентини та Франції почнеться 18 грудня о 17:00 за Києвом.

Нагадуємо, ФІФА відхилила прохання президента України Володимира Зеленського виступити з закликом до миру на планеті перед початком фіналу Чемпіонату світу-2022 в Катарі.