Заступниця київського мера подбала про утеплення рідної школи на 25 мільйонів


Фото: kmr.gov.ua

КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м.Києва» («КиївЕСКО») 31 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Фундаментал буд» на термомодернізацію школи № 264 по вул. Оноре де Бальзака, 8-Г вартістю 24,95 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Впродовж трьох місяців мають замінити вікна та двері, утеплити фасад школи, провести роботи по інженерним мережам.

Однією з найвідоміших випускниць школи №264 з поглибленим вивченням англійської мови є заступниця голови КМДА Ганна Старостенко. На святі останнього дзвоника вона повідомила, що саме ця школа за результатами навчального року 2015-2016 визнана найкращим загальноосвітнім закладом міста.

Також заступниця мера повідомила, що школа водночас виграла конкурс на термомодернізацію. Однак на сайті комунального замовника «КиївЕСКО» дані про такий конкурс знайти не вдалось.

За даними «Вісника держзакупівель», з 2012 року «КиївЕСКО» провело півтора десятки тендерів на модернізацію шкіл та дитсадків на 98,98 млн грн. (весь перелік нижче). Роботи по школі Ганни Старостенко є найдорожчими з усього переліку.

Засновниками ТОВ «Фундаментал буд» є кияни Олег Гринюк і Василь Масюра, раніше до складу засновників входили також Володимир і Олександр Дегтярі. Гринюк також відомий як співвласник ПАТ «Натал». Масюра також є директором ТОВ «Дорожна карта», власником якого є кіпрська фірма «Кампіако лімітед» Терапона Теодосіу. Київрада наразі планує виділити «Дорожній карті» земельну ділянку для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, багатофункціонального торговельно-розважального, виставково-готельно-офісного комплексу з паркінгом на Кільцевій дорозі, 1-И, 1-К, 1-Л, у Голосіївському районі. Рік тому Київрада вже виділяла в оренду цю землю ТОВ «Мегаполісжитлобуд», пов’язаному з групою Сергія Льовочкіна.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «Еліт груп». Ця фірма у 2015 році вже вигравала тендери «КиївЕСКО» на термосанацію дитсадків № 653 (8,06 млн грн.) і №406 (3,92 млн грн.). Засновником є Олександр Депутат, співвласник низки інших компаній – «Роял вояж», «Еліт груп проджект», «І.Джи. Девелопмент».