Жорстоке вбивство: мешканець Харкова "замовив" свого собаку
У Харкові господар замовив вбивство своєї собаки (Petsi.net)

У Харкові чоловік "замовив" власного собаку безхатченкові. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Харків'янин найняв місцевого п'яничку, щоб той вбив його вівчарку. В нагороду пообіцяв пляшку горілки і навіть видав зброю — молоток. 

Розправа над твариною була жорстокою. Виконавець тримав вівчарку за нашийник і бив молотком по голові. Скиглення нещасного собаки почула сусідка. Жінка вийшла на вулицю і, побачивши жахливу картину, викликала поліцію і правозахисників.

На жаль, собака від отриманих травм помер. За висновком експертного дослідження, смерть наступила в результаті черепно-мозкової травми від ударів молотком. Нанесені рани спричинили тяжкі страждання тварині перед смертю.

Пояснити, чому він вирішив позбутися собаки та ще й в такий жахливий спосіб, господар тварини так і не зміг. Суд визнав чоловіка винним у підбурюванні і пособництві в знущанні над твариною та призначив йому покарання у вигляді трьох місяців арешту.

Раніше вже судимого виконавця суд визнав винним у жорстокому поводженні з тваринами та, додавши частково не відбуте покарання за скоєну раніше крадіжку, призначив зловмиснику 3 роки і 4 місяці позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що в Одесі п'яний господар викинув собаку з сьомого поверху.