В столиці забудовник захопив парковку та невідомо куди вивозить чужі машини (фото)

Забудовник захопив кооперативну парковку на перетині вулиць Братиславської та Стальського. На територію приїхала техніка, яка знищує все на своєму шляху. Про це повідомляється на сторінці "Киев оперативный" в Facebook.

На території, де нещодавно стояли автомобілі, орудує не тільки важка техніка, яка зносить все, але й евакуатори. Вони вивозять автомобілі, власники яких не змогли їх забрати з тих чи інших причин. Автомобілі вивозять в невідомому напрямку.

Місцеві жителі відзначають, що за цю ділянку був сплачений земельний податок. Крім того, зараз тривають суди щодо цієї землі. За словами людей, за захопленням кооперативної парковки стоїть відома мережа будівельних гіпермаркетів.

Відзначимо, що раніше біля гіпермаркету "Епіцентр", неподалік від станції метро "Лісова", невідомі захопили і спробували знести парковку. Місцеві жителі вийшли на акцію протесту і перекрили дорогу. На місце виїжджала поліція. Між учасниками акції і правоохоронцями відбулися зіткнення.

Раніше повідомлялося, що поліція відтіснила протестувальників і зробила "живий коридор", щоб дати проїхати будівельній техніці на скандальну забудову в Голосіївському районі.