Захисти слабшого!

Притулки переповнені. Волонтери вже вибиваються з сил, борячись з наслідками людської безвідповідальності. Можливо, пора піднатужитися й усунути першопричини такої ситуації? Міняти щось в людях та в державі? Адже джерелом бездомних собак є безвідповідальні люди, котрі їх викидають. Судячи з кількості підписів, котра зібрала петиція, українське суспільство ще дуже далеке від розуміння, що таке відстоювати власну громадянську позицію та право на життя в безпечному та привітному середовищі. Сумно...

Нижче історії собак, які постраждали від людей. Ці скалічені тварини – хіба не аргумент? Суворі закони про відповідальність за жорстоке відношення до тварин вкрай необхідні!

Кіра – симпатична та дружелюбна дворняжка, котра жила собі під магазином. Її стерилізували волонтери, і собака охороняла магазин від місцевих пройдисвітів. Однієї ночі Кіра стала жертвою п’яного водія. Собака спала на тротуарі біля магазину, і її зумисне переїхали машиною двічі! Волонтерам та ветеринарам вдалося виходити собаку, хоч шансів було мало. Кіра зараз повністю здорова і дуже потребує гарного господаря та дім. Дівчинці дісталось від людей добряче, але вона не припиняє їх любити. Такий от парадокс. Подаруйте їй дім, а вона вам дружбу! До кінця березня Кіра чекає на Вас в ветклініці на Троєщині, потім – притулок (читайте - втрата надії та страшний стрес для тварини). 

Кіра має крутий характер, привчена до повідка, стерилізована, зі щепленням. Нещодавно в новинах передавали, що почастішали крадіжки в житлах. Кіра – шикарний охоронець та чудовий компаньйон. Телефонуйте 067 752 32 48.

Найда – дротом перерізано горло, два кульових поранення.

Якщо бажаєте допомогти, пишіть.

І таких випадків страшенно багато. Тому ще раз дуже прошу підписати петицію, хоч сайт нашого президента жахливо глючний і зареєструватися вдається не з першого разу. Але це потрібно робити!

І ще одна цікава петиція. В ній можна знайти сайт догхантерів та цілі звіти про те, як і де вони вбивають бездомних собак.