КМДА нагадала про дотримання правил комендантської години
Фото ілюстративне: Fotoreserg / Depositphotos

Небезпека ракетних обстрілів Києва все ще залишається. Тому жителі міста повинні дотримуватися правил комендантської години та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. 

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник

Наразі комендантська година у Києві триває щоночі з 23:00 до 5:00. У цей час заборонено пересуватися по вулицях та перебувати в громадських місцях без спеціальної перепустки. Виходити можна лише у випадку повітряної тривоги, аби добратися до найближчого укриття. Дізнатися про адреси укриттів по районам Києва можна за посиланням. Також під час комендантської години потрібно дотримуватися режиму світломаскування. 

Що стосується повітряних тривог, то киян закликають не ігнорувати такі сигнали. Адже повітряна тривога оголошується, коли українська ППО виявляє рух ворожих літаків у напрямку повітряного простору України або запуск тактичних/балістичних ракет на територію України. 

"Для сповіщення киян про небезпеку місто використовує електросирену територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Києва, яка сигналізує на всі райони міста. Також, із початком посилення військової агресії, розроблені та працюють мобільні сервіси для оповіщення населення. (...) Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Обов'язково спускайтеся в укриття!", — зазначив Поворозник. 

 Як діяти під час обстрілу міста — читайте у матеріалі

Наразі слідкувати за повідомленнями про повітряну тривогу можна у додатку "Київ Цифровий" або у Telegram-каналі КМДА. Редакція "Наш Київ" також повідомляє про оголошення та відбій повітряної тривоги у нашому Telegram-каналі

Карта повітряних тривог в Україні: де слідкувати за ситуацією