Загальні втрати росії у війні можуть становити до 40 тисяч людей – НАТО

Втрати російської армії у війни проти України можуть становити від 7 до 15 тисяч солдатів вбитими, а загальні втрати — від 30 до 40 тисяч. Про це під час брифінгу для журналістів заявив представник НАТО, передає кореспондент "Голосу Америки" Джеф Селдін.

"7 000 — 15 000 російських солдатів, ймовірно, вбиті в Україні, згідно з даними НАТО. Загальні втрати, включаючи поранених, полонених та зниклих безвісти, можуть становити від 30 000 до 40 000 осіб", — написав він.

Селдін зазначив, що ця інформація ґрунтується на розвідданих України, власних спостереженнях та даних, які потрапляють від росіян "навмисно чи помилково".

Також представник НАТО зазначив, що росія фактично зайшла у глухий кут в цій війні.

"Я не знаю, чи можна так далеко [як би сказати] зайти в глухий кут, але зрозуміло, що за один місяць росія майже не досягла жодної зі своїх стратегічних цілей", — цитує його Селдін.

Зокрема, російські війська застрягли під Києвом, Харковом та Черніговом. Вони досягли певних результатів на півдні України, проте величезною ціною.

«Вони досягають більших результатів на півдні, але ціна цього абсолютно жахлива... Те, що вони роблять, це Друга Світова війна, 70-річна техніка", — сказав представник НАТО.

Спротив російській окупації, день 28