Контрнаступ ЗСУ
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

За минулу добу українським захисникам вдалось витіснити російських окупантів з понад двадцяти населених пунктів у Харківській та Донецькій областях. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Там додали, що зараз проводиться взяття звільнених сіл та містечок під повний контроль ЗСУ, а також — заходи зі стабілізації та ситуації.

"Як повідомлялося раніше, в ході відступу російські війська спішно кидають свої позиції та тікають вглиб тимчасово зайнятих територій або на територію російської федерації. Ця тенденція зберігається. Так, за минулу добу, окупанти вивезли награбоване у місцевих жителів майно та транспортні засоби з населених пунктів Великий Бурлук та Дворічна Харківської області", — відзначають у Генштабі.

На Херсонському напрямку ЗСУ продовжують завдавати втрат ворогу. Так, за інформацією Генштабу, 810 окрема бригада морської піхоти з Севастополя втратила майже 85% особового складу. У решти російських військових — низький морально-психологічний стан, вони масово відмовляються від повернення до зони бойових дій.

Водночас окупанти намагаються встановити контроль над територією Донецької області, утримати тимчасово захоплені території та зірвати наступ наших військ на деяких напрямках.

Також ворог продовжує обстрілювати українські міста, в тому числі — крилатими ракетами. За минулу добу від ракетних атак постраждали понад 30 населених пунктів, серед яких — Краматорськ, Костянтинівка, Дніпро, Павлоград, Великомихайлівка. А ввечері росіяни завдали ракетного удару по Харківській ТЕЦ, через що кілька областей частково залишились без світла.

ЗСУ звільнили понад 40 населених пунктів у Харківській області