З вулиці Саксаганського прибирають незаконну рекламу (фото)

На вулиці Саксаганського працівники КП «Київреклама» розпочали прибирати незаконні рекламні конструкції з фасадів будинків. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Інспектори з благоустрою нарахували на цій вулиці 622 носії, що були встановлені з порушенням правил розміщення реклами в Києві. Декілька десятків із них демонтували самі власники після зауважень. 

Також, за словами мера Києва Віталія Кличка, на кількох столичних вулицях вже демонтували рекламу з фасадів будинків. Зокрема, на Басейній, Нижньому та Верхньому Валах, Ярославовому Валу, на Прорізній. Загалом із фасадів вже прибрали 1 600 незаконних рекламних конструкцій.

Як розповів Кличко, минулого року столична влада спільно з основними операторами рекламного ринку розробила схему розміщення наземних рекламних засобів у Києві. В результаті, у порівнянні з 2015 роком, із майже 12 тисяч одиниць рекламних конструкцій в місті залишилося 5,5 тисяч.

До кінця травня цього року кількість рекламних носіїв у місті мають зменшити ще на 1300 одиниць.

Раніше ми писали про те, що на столичній Троєщині знайшли будівлю з рекордною кількістю реклами — на фасаді двоповерхової споруди розмістили 91 рекламну вивіску. Пізніше будівлю-«рекордсмена» очистили від рекламних вивісок.