З вини туроператора в столичному аеропорту застрягли десятки туристів (фото)

У столичному аеропорту "Київ" (Жуляни) з вини відомого туроператора застрягли туристи, які повинні були вилетіти на відпочинок в Тенеріфе і Аліканте. Про це повідомляє Vgorode.

Повідомлялось, що літак не вилетів з Києва, оскільки туроператор IdrisKa tour, в якого люди купували путівки, не сплатив за рейси. На табло вильотів в аеропорту також немає ніякої інформації щодо рейсів. Обурені клієнти не можуть додзвонитися до компанії, щоб дізнатися, як їм діяти далі. 

"Ми не можемо додзвонитися до туроператора ні по одному з доступних номерів. Офіс закритий. Ми нічого не знаємо. Авіаперевізник говорить, що поки чекають оплату, якщо вона пройде, то ми вилетимо. Але якщо IdrisKa tour так і не сплатить, то рейс в кращому випадку перенесуть на понеділок або четвер, тому що тільки в ці дні здійснюються чартерні рейси компанії", — розповів Іван, один з постраждалих від недбалості туроператора.

Нам також не вдалося зв'язатися з туроператором: на момент написання новини всі зазначені телефони були зайняті. На офіційному сайті також немає ніякої інформації про інцидент.

Ошукані туристи, які чекають якщо не вильоту, то хоча б якоїсь інформації в аеропорту "Київ", пишуть гнівні відгуки на сторінці туроператора IdrisKa tour в Facebook.

Раніше повідомлялося, що киянин пройшов понад тисячу кілометрів по Європі, щоб здійснити свою мрію.