З Кабміном прощалися під пісню Doors


Фото: Max Nefyodov/Facebook

Члени Кабміну публікують на своїх сторінках у соцмережах "прощальні" повідомлення.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт побажав своїй наступниці удачі на посту: "Вітаю Лілію Михайлівну Гриневич з призначенням на посаду міністра освіти і науки Украіни! Ми всі маємо допомогти їй провести необхідні закони та намічені реформи. Нехай щастить новому міністрові!"

Міністр інфраструктури Андрій Півоварський написав, що робота у Кабміні була складною, проте продуктивною. А також зазначив, що йому подобається обрана до нового Кабміну кандидатура на його пост: "Радий, що моїм наступником став Володимир Омелян, бо вважаю, що він один із тих людей, хто справді націлений змінювати Україну на краще і продовжить це робити".

Отже це сталося – я знову не міністр, це мій останній "урядовий" пост. Навряд чи зможу зараз швидко підсумувати, якими були ці 16 місяців, часто жартую, що колись напишу про це книгу. Радий, що моїм наступником став Володимир Омелян, бо вважаю, що він один із тих людей, хто справді націлений змінювати Україну на краще і продовжить це робити. Всі здобутки відомства – це командна робота. Я маю на увазі не лише співробітників міністерства, але й усіх, хто так чи інакше долучався до процесу змін. Тому в цьому дописі дякую всім, хто працював з нами. Звичайно, це колектив міністерства. Тут я зустрів багато професіоналів, що мають величезний досвід. Це вони кожного дня забезпечували безперебійну роботу відомства. Дякую представникам бізнесу за те, що повірили в наші ідеї і були найсуворішими критиками, відверто розповідали про проблеми. Велике спасибі іноземним партнерам за неоціненну допомогу: експертизою, підтримкою, проектним фінансуванням. Ваша участь дозволила нам вийти за рамки звичного та показала приклад того, як може та має бути в нашій країні. Окрема подяка колегам із Кабміну, тим, хто націлений на результат і працює, не прикриваючись бюрократичними процедурами. Моя вдячність журналістам. За пильну увагу до нашої роботи, конструктивну критику та просування ідей, що дійсно важливі для суспільства. І, звичайно, я вдячний громадськості та активістам, що звертали нашу увагу на проблеми, цікавились роботою міністерства, контролювали нас з усією суворістю. А ще дякую нашим рідним, що весь цей час були надійною підтримкою та розділили з нами цей шлях.

Опубликовано Сергій Гусовський 14 апреля 2016 г.

 

Міністр економрозвитку Максим Нефьодов оригінально попрощався з Кабміном. Він процитував пісню гурту The Doors "The End".

Раніше ми писали про те, що в приймальні народного депутата в Києві провели обшук.