Компанія Mattel у співпраці з організацією Breakthrough T1D випустила першу в світі ляльку Барбі з діабетом 1 типу.
Про це пише The Guardian.Лялька одягнена в синю сукню у блакитний горошок, та має невелику блакитну сумку — таким чином у компанії хотіли представити глобальні символи (блакитне коло), що репрезентують обізнаність про діабет.
Також Барбі має на руці систему безперервного моніторингу глюкози (GCM) у рожевому кольорі і формі серця та телефон, на якому можна відстежувати рівень цукру в крові протягом дня. На талії закріпили інсулінову помпу — невеликий медичний пристрій, який дозволяє автоматично дозувати інсулін за потреби.
Раніше "Наш Київ" повідомляв, що столичні митники вилучили з посилки намисто 1-12 століття, яке замаскували під дешеву біжутерію.