З "Азовсталі" евакуювали всіх жінок, літніх людей та дітей, — Верещук

Із заводу "Азовсталь", який обстрілюють російські окупанти, у Маріуполі евакуювали всіх жінок, дітей та людей похилого віку.

Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Наказ Президента виконано: всіх жінок, дітей та людей похилого віку з Азовсталі евакуйовано. Цю частину маріупольської гуманітарної операції завершено", — написала вона.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з "Азовсталі" було евакуйовано понад 300 цивільних осіб. Наразі готується другий етап евакуації, в рамках якого вивозитимуть поранених та медиків.

За словами президента, Україна шукає дипломатичний варіант виведення бійців полку "Азов", 36-ї бригади, прикордонників та інших підрозділів із обложеного російськими окупантами заводу.

Усіх героїв, що захищають Маріуполь. Це надзвичайно складно. Але важливо. Упевнений, всі розуміють головну причину цієї складності, а також де ця причина знаходиться. Але ми не втрачаємо надії. Ми не зупиняємось, щодня шукаємо такий дипломатичний варіант, який може спрацювати.

Зеленський подякував команді Міжнародного комітету Червоного Хреста та ООН за допомогу у проведенні першого етапу евакуації.

Із Маріуполя вдалося евакуювати майже півтисячі цивільних — Андрій Єрмак