Янукович хоче розповісти "всю правду про Майдан"

Віталій Сердюк, адвокат збіглого екс-президента України Віктора Януковича розповів про плани свого підзахисного.

Зі слів Сердюка, Янукович хоче публічно розповісти українцям "правду про Майдан". Більш того, він "особисто виступив ініціатором свого допиту в суді" у справі Майдану, та в інших справах. Про це Сердюк розповів в інтерв'ю "Главкому".

"Захист наполягає на якнайшвидшій передачі до суду справи щодо Майдану, що дозволить Віктору Януковичу відкрито, без цензури, представити всім громадянам України реальну версію подій трагедії на Майдані. Ми сподіваємося, що цей процес буде максимально публічним, і всі його учасники, включаючи потерпілих, зможуть самостійно дати оцінку і зрозуміти, хто повинен нести відповідальність за те, що сталося в Україні", – повідомив адвокат.

Захисник Януковича також додав, що наразі триває робота над збором доказової бази, яка має спростувати офіційну позицію слідства. Сердюк додав, що востаннє особисто зустрічався з Віктором Януковича 11 квітня.

"Віктор Федорович має намір ініціювати передачу розслідування справи Майдану у міжнародні судові інстанції, де і буде встановлена істина, оскільки вплив українських політиків на процес буде зведений до мінімуму", – зазначив захисник Януковича.