Як розрахувати вартість перевезення вантажів і вибрати вантажне таксі?

Ніхто не заперечуватиме, що у професійного водія досвіду значно більше, ніж у середньостатистичного клієнта. Для пересічних жителів Києва дачний переїзд 20-60 км або вантажні перевезення меблів по місту є доволі складним заходом. А якщо такий досвід є, то мабуть, вартує ним скористатися з користю.

Квартирний, офісний переїзди: вантажники потрібні завжди

Особливо якщо врахувати, що досвід і кваліфікація водіїв накопичені практикою і сотнями тисяч пройдених кілометрів. А у професійних вантажників в Києві досвід набутий тоннами перенесених речей. Щоб вантажні перевезення пройшли вдало, слід правильно вибрати вантажне таксі, визначитися з вантажниками і зорієнтуватися по ціні за перевезення.

При розрахунку вартості вантажного перевезення до погодинної оплати додасться кілометраж по місту і за межами, замовлення допоміжних послуг. Крім того, вантажні перевезення по Києву 10 тонн, 20 тонн неможливі без послуг вантажників. А оплата їх роботи розраховується окремо.

Вантажні перевезення в Києві: як вибрати машину?

Сьогодні до ваших послуг у київських компаній, такий як "Давай Переедем", є різні типи вантажних таксі: відкриті вантажівки для будматеріалів, рефрижератори для температурних перевезень, газелі для невеликих обсягів, закриті фури.

При виборі автомобіля для вантажоперевезень слід враховувати габарити вантажу, маршрут, відстань, необхідність додаткових послуг. Важливий вибір транспорту з оптимальною вантажопідйомністю, оскільки в невеликому авто весь товар може не поміститися, а за вантажне таксі з надлишковою вантажопідйомністю доведеться заплатити зайву суму.

Скільки коштує вантажне таксі в Києві?

Розрахунок вартості доставки вантажу проводиться з урахуванням фіксованих тарифів, що включають в себе оплату окремих транспортних послуг: подача вантажного таксі, кілометраж по місту, тариф за межами міста, вантажники погодинно. Кожна транспортна компанія надає клієнтам абсолютно прозору інформацію, скільки коштує 1 км вантажного перевезення на Газелі, 2,5,10-тонник, іншу інформацію для власного підрахунку остаточної ціни перевезення.

Калькулятор розрахунку вартості доставки вантажів

Окрім вигідної вартості вантажного перевезення, слід враховувати досвід і професіоналізм персоналу транспортної компанії, позитивну репутацію на ринку, гарантії збереження вантажу і оперативної доставки.

Альтернативним рішенням завжди може стати дзвінок менеджеру, який відповість і на інші питання щодо переїзду чи перевезень вантажів, наприклад: скільки коштує кілометр вантажоперевезення по місту Києву залежно від напрямку і протяжності маршруту; скільки вартують погодинно вантажники; яка вартість оренди фури на 20 тонн; коли діють вигідні тарифи.