Як отримати антиретровірусну терапію, якщо змінив місце перебування
Фото: Unsplash

У Мінздоров'я пояснили, що люди з ВІЛ, які залишили свої домівки, можуть отримати антиретровірусну терапію (АРТ) за місцем фактичного перебування під час війни.

Для цього необхідно звернутися до СНІД-Центру або кабінету «Довіри». Лікарі-інфекціоністи та/або соціальні працівники зв’яжуться із СНІД-Центром у місті, де людина проживала раніше, й отримають інформацію щодо антиретровірусної терапії.

Для українців, які не змінювали місце проживання і залишилися в рідному місті, АРТ-препарати можна продовжувати отримувати у СНІД-Центрі або в кабінеті «Довіра», де людина перебуває на обліку.

"Через військову агресію РФ багато українців змушені покинути свої домівки. Для людей з ВІЛ, які мають щоденно приймати антиретровірусні препарати, вкрай важливо не переривати їх прийом", - додали у МОЗ.

Раніше уряд видав указ, за яким люди з діабетом можуть отримати інсулін безкоштовно у будь-якому місці, де вони наразі перебувають. Перелік аптек, у яких наявний інсулін, є за цим посиланням. Також їх можна знайти у пошуку сервісу Tabletki.ua.

 

 

 

 

👉