Як керувати репутацією компанії в Інтернеті

SERM (Search Engine Reputation Management) відіграє ключову роль для створення іміджу в сучасному світі. Згідно з дослідженнями, близько 92% користувачів перед покупкою або зверненням до компанії вивчають інформацію та читають відгуки. Тому відсутність позитивних коментарів або будь-яких згадок негативно позначиться на лояльності потенційних споживачів.

Щоб уникнути цього, бренду необхідно уважно ставитись до управління репутацією в мережі. Займатися SERM краще з моменту створення бізнесу. В іншому випадку негатив про компанію може накопичуватися та впоратися з ним буде важче.

Займатися репутацією компанії в Інтернеті стає складніше, адже споживач став більш вимогливим. Зараз агресивна реклама відступає на другий план і популярними стають такі тенденції:

  • Прихований маркетинг. Це ненав’язлива реклама, яка вкладає в підсвідомість цільової аудиторії правильне ставлення до бренду. Такий підхід робить клієнта більш лояльним, адже створює ілюзію, що клієнт сам зробив вибір на вашу користь.
  • Контент-маркетинг. Він спрямований на поширення корисної інформації для цільової аудиторії. Для цього використовують різні майданчики: офіційний сайт компанії (розділи блог, статті, FAQ), соціальні мережі, сторонні сайти, журнали, новинні видання.

Авторитет бренду будується тривалий час, тому його необхідно постійно відстежувати. Щоб не втратити важливий момент і постійно стежити за репутацією, краще звернутися в агентство, що надає SERM послуги.

Ланет CLICK — digital-агентство повного циклу, у якого ви можете замовити послугу SERM та отримати такий комплекс робіт:

  • Оцінку інформаційного поля і згадок про бренд;
  • Створення стратегії з витіснення негативу;
  • Підготовку та публікацію матеріалів з позитивною тональністю на авторитетних ресурсах;
  • Формування рекомендацій щодо поліпшення статусу бренду в Інтернеті;
  • Надання щомісячної звітності.

Окрім управління репутацією в Інтернеті, сайт діджитал-агентства Ланет CLICK надає детальну інформацію й про інші послуги.

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: lanetclick@lanet.ua! Ми на зв’язку!