Як допомогти літнім українцям та дітям: приєднуйтеся до ініціативи GRP.HELP

GRP.HELP — об'єднання ентузіастів, що вже п'ять років опікується літніми людьми, дітьми та пацієнтами з тяжкими та хронічними хворобами. Розповідаємо, як можна долучитися до їхньої ініціативи в умовах війни, або за потреби отримати допомогу самому.

Марія Денісова, голова GRP.HELP

Коли до нашого дому прийшов ворог, намагаючись знищити все живе на своєму шляху, своїм обов'язком ми вважаємо бути поряд, у своїй рідній країні — Україні! У цей складний час наша організація взяла напрямок підтримки тих, кому ця допомога вкрай потрібна, а також тих, хто постраждав від рук агресора

Організатори запрошують стати волонтером, допомогти у логістиці, координації та інших задачах.


За п'ять років роботи об'єднанню вдалося залучити 90 000 000 грн на благодійні ініціативи. А за час бойових дій — купити 116 комплектів броні, забезпечити раціями 4 батальйони, закупити позашляховики для відстрілу диверсантів й автобус для транспорту біженців. Також у GRP.HELP налагодили роботу чотирьох кухонь, та здійснюють адресну доставку продуктів, гарячих обідів та ліків для літніх людей, а також для потреб військових. Зокрема, співпрацюють з штабом "Наш Київ" та Pan Fund для налагодження поставок гуманітарної допомоги.

Зробити благодійний внесок, запропонувати волонтерську допомогу або залишити заявку на її отримання можна на сайті та у соцмережах GRP.HELP: Facebook та Instagram.

Також там можна переглянути звітність фонду та оперативно дізнатися про наявні можливості та потреби.

Штаб від "Наш Київ" та Pan Fund: адреси та перелік гуманітарної допомоги