Яйця "Фаберже" і близько 100 картин: поліція показала арештоване майно сім'ї Медведчука
Скріншот із відео

Національна поліція продовжує арешт активів Віктора Медведчука, кінцевим бенефіціаром якого є його дружина Оксана Марченко. Правоохоронці показали, яке майно вилучили у сім'ї Медведчука, та розповіли, що з ним зроблять далі. 

Під час обшуків у будинках Медведчука та його дружини Марченко на території Києва і Київської області правоохоронці виявили: 

  • близько 100 картин;
  • антикварні речі;
  • 20 швейцарських годинників;
  • золоті та срібні монети;
  • яйця "Фаберже";
  • мисливську гвинтівку;
  • пістолет BUL
  • інше. 

Загальна сума виявленого майна поки встановлюється. Надалі арештовані активи передадуть в управління до Агентства з розшуку та менеджменту активів.

"Кошти, отримані від реалізації арештованих активів, можуть бути використані для потреб ЗСУ та відбудови зруйнованої ворогом інфраструктури", — зазначили у Нацполіції. 

 

Продовжуються заходи з арешту активів, кінцевим бенефіціаром якого є дружина Віктора Медведчука Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України. Слідчі Головного слідчого управління за оперативного супроводу співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції здійснюють досудове розслідування за фактами протиправних дій посадових осіб товариства, кінцевим бенефіціаром якого є дружина народного депутата Віктора Медведчука. 18 квітня поліцейські провели санкціоновані обшуки на території Києва та Київської області. Виявили близько 100 картин, антикварні речі, що належить родині затриманого народного депутата, а також мисливську гвинтівку, пістолет «BUL», 20 швейцарських годинників, золоті та срібні монети, золоті статуетки, та яйця «Фаберже». Сума виявленого майна встановлюється. Офісом Генерального прокурора вже готуються клопотання про накладання арешту. Надалі арештовані активи будуть передані в управління до АРМА. Кошти, отримані від реалізації арештованих активів, можуть бути використані для потреб ЗСУ та відбудови зруйнованої ворогом інфраструктури. Нагадаємо: раніше по цій справі вже були арештовані три квартири, два майнових комплекси, один будинок, офісне приміщення, коштовні предмети, мистецтва та транспортні засоби. Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Posted by Національна поліція України on Tuesday, April 19, 2022

Раніше у сім'ї Медведчука вже арештували три квартири, два майнових комплекси, один будинок, офісне приміщення, коштовні предмети, мистецтва та транспортні засоби.

Золото, хутро та краєвиди: як виглядає закарпатська резиденція Медведчука