Вже готово: киянам показали зібрану сцену Євробачення (фото)

Будівництво сцени Євробачення-2017 у столичному Міжнародному виставковому центрі вже повністю завершене. Про це повідомляє UΛ:Перший.

Вже з 21 квітня на ній почнуть проводити технічні репетиції статистів, під час яких працюватимуть усі телекамери, світлове, звукове та відеообладнання. Організатори конкурсу хочуть пересвідчитися, що все працює належним чином.

"Усі будівельно-монтажні роботи для сцени завершені. Зараз ми очікуємо на реквізит від кількох країн-учасниць. Це маленькі, але надзвичайно важливі деталі і для делегацій, і, власне, для телевізійного шоу. Вже зовсім скоро розпочнуться репетиції зі статистами для перших трьох країн-учасниць", – зазначив виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

Подюсер конкурсної частини шоу Євробачення Крістер Бйоркман назвав імена артистів, які виходитимуть на сцену в інтервалах між виступами конкурсантів фінального шоу.

"У фіналі ви побачите двох героїнь: Руслану, яку ми добре знаємо, й Джамалу, через яку ми зібралися тут. А також всесвітньо відому суперзірку ONUKA, яка виступатиме разом з оркестром НАОНІ. Будуть ще зірки у півфіналах, але їхні імена ми поки не називатимемо, хочемо зберегти інтригу. Ми всією душею сподіваємося, що представимо такі шоу, якими пишатиметься кожен українець", – розповів Бйоркман.

Відзначимо, що Євробачення-2017 проходитиме в київському Міжнародному виставковому центрі. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Церемонія відкриття конкурсу відбудеться 7 травня в виставковому центрі "Парковий", і того ж дня біля Маріїнського палацу відкриєтсья Червона доріжка. Містечко Євробачення працюватиме з 4 по 14 травня на Хрещатику, а головна фан-зона знаходитиметься на Софійській площі.

Нагадаємо, що до Євробачення київська влада "закатає в асфальт" майже 100 мільйонів.