Обрано нового голову КОФФ — Ярослава Москаленка

Фото: Ярослав Москаленко

В четвер, 21 вересня, у Києві відбулася X позачергова конференція Київської обласної федерації футболу, на якій було обрано нового голову КОФФ. Про це повідомляється на офіційному сайті Київської обласної федерації футболу.

У Будинку футболу, де проходила конференція, зібралося більше ста делегатів, серед яких були представники районних федерацій, громадських організацій, футбольної громадськості міст і районів.

За посаду голови КОФФ боролися троє претендентів: заступник керівника федерації Леонід П’ята, член виконкому ФФУ і народний депутат України Ярослав Москаленко, а також Погребський сільський голова Віталій Крупенко. За результатами голосування головою КОФФ став Ярослав Москаленко – делегати підтримали його кандидатуру практично одностайно.

На цьому делегати не зупинилися. Вони обрали перших заступників (Леонід Джужик і Олександр Нігруца) та заступників голови (Олег Балагура, Андрій Засуха, Віталій Крупенко та Леонід П’ята). Також було оновлено склад Виконавчого комітету КОФФ із 17 фахівців. Крім того, було вирішено припинити діяльність громадської організації "КОФФ" і створити громадську спілку "КОФФ" із затвердженим новим статутом.

Слід відмітити, що народний депутат Ярослав Москаленко у футболі людина не стороння. Він є членом виконкому Федерації футболу України з 2015 року. З-поміж іншого має спортивну вищу освіту. В 2005 році завершив Національний університет фізичного виховання і спорту України, здобувши кваліфікацію тренера з футболу. Почесний президент Вишгородського районного спортивного товариства "Футбольний клуб "ДІНАЗ", який заснував у 1999 році. ФК "ДІНАЗ" об’єднує три дорослі команди та декілька дитячих, у яких безкоштовно тренується понад 500 дітей Вишгородщини. У 2012 році Виконком УЄФА нагородив ФК "ДІНАЗ" бронзовою медаллю УЄФА у номінації "Кращий аматорський футбольний клуб Європи".