Віталій Кличко звільнив за незадовільну роботу заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Іллю Сагайдака, а також голову Солом'янського району Максима Шкуро за недбале ставлення до розв'язання проблем, які є в районі, що спричинило обвал мостового переходу біля станції метро "Шулявська".

"Підписати це рішення має президент, бо він узгоджує призначення і звільнення голов районів. Але таке подання на звільнення я йому сьогодні спрямую", — наголосив Віталій Кличко.

Крім того, мер наказав перевірити всі старі шляхопроводи та мости в столиці, визначити їхній технічний стан і ухвалити рішення щодо подальших робіт і режиму експлуатації. 

"І вчора пізно ввечері я доручив перевірити всі МАФи, які знаходяться біля об'єктів транспортної інфраструктури, і прибрати незаконні споруди", — сказав Кличко.

За його словами, всі МАФи у Києві, що встановлені під мостами, під об'єктами транспортної інфраструкури, в підземних переходах, мають бути демонтовані. "Вони несуть потенційну загрозу!" — підкреслив мер Києва.

Нагадаємо, за останні 10 років під Шулявським мостом тричі горіли торговельні споруди: в квітні 2005 року , у вересні 2006 року та у квітні 2007 року, що в свою чергу спричинило обвал шляхопроводу.