Врятувати Надю: жінці з гострою формою лейкозу потрібна допомога

Українська "Біржа благодійності" просить допомоги для Надії Бояр, що страждає на гострий лейкоз.

"Нещодавно Надя застудилася. Стрімко почала підніматися температура. Забрали швидкою. На роботу відправила смс: "Мене не буде, забрали в лікарню. Запалення легенів, трохи підлікуюся". А за кілька днів в неї виявили ще одну хворобу — гострий лейкоз. Це онкологічне захворювання крові, коли система кровотворення працює неправильно, виробляючи клітини імунної системи, які вражають кістковий мозок, лімфовузли, селезінку", — йдеться у повідомленні.

Спершу жінці сказали, що жити їй лишилося два тижні, проте вона тримається вже три місяці. Рак ускладнився запаленням легенів та практично не лишив шансів. Лікування розпочали з хіміотерапії та антибіотиків, які вразили внутрішні органи. Надя схудла до 35 кілограмів.

Зараз жінка вже зовсім не виходить на вулицю, їй тяжко пройти навіть кілька метрів, цілими днями вона лежить у лікарняній палаті, скрутившись калачиком.

Для продовження лікування потрібні великі гроші. Вартість усього курсу складає понад півмільйона гривень. 200 тисяч з них взялася зібрати українська "Біржа благодійності". Волонтери наголошують, що навіть найменша пожертва надважлива для одужання Наді. Перерахувати гроші можна за посиланням.