Біля Маріїнського палацу встановили дивні скульптури левів

Біля Маріїнського палацу на вулиці Михайла Грушевського встановили нові скульптури левів. І виглядають вони досить дивно. Про це розповіла Lola Madino на своїй сторінці в Facebook.

«Леви Маріїнського — було і стало. Питання: а якщо не могли відремонтувати тих, що були — то що заважало запросити скульптора, а не доручити виконробу? Чи хоч би, принаймні, звозити його до зоопарку? Чи хоч фото лева йому показати?!» — написала жінка.

У коментарях до запису встановлених біля Маріїнського палацу левів порівняли з мавпами та героєм відомого радянського фільму..

Також в коментарях до запису керівник колективу проектувальників реставрації Лариса Цяук розповіла, що старі гіпсові скульптури були в незадовільному технічному стані, тому було вирішено замінити їх на мармурові. Крім того, вона повідомила, що скульптури левів були замовлені в Китаї.

«Старі були гіпсові, технічний стан — не дуже, тому рішення замовника поміняти їх на мармур не оскаржувалось, але ніхто не міг припустити такої "схожості", — написала Цяук. — На своє виправдання можу сказати, що готова була відвести до зоопарку підрядника і замовника, але в Китаї, де робили цих тварин, напевно, в зоопарку вони виглядають так. Проте нам від цього не легше. Тому приймаю покірно всі "публічні подяки" з надією, що замовник все ж таки замінить цих мавпо-левів на старих».

Раніше повідомлялося, що статую левів біля зоопарку розпилюють на кольоровий метал.