Вулицями Києва пройде китайсько-європейський духовий оркестр
Фото: оркестр Tian Guo (Tian Guo Marching Band

Вулицями Києва вперше пройде європейський духовий оркестр з китайським корінням Tian Guo. 

Назва цього незвичайного оркестру в перекладі з китайської означає "Небесний". Цей колектив складається з 60 музикантів з усієї Європи, більшість з яких має китайське походження. Вони виступають в усьому світі, а тепер уперше зіграють для українців у Києві.

Тож 26 травня о 12:00 від готелю "Салют" на площі Слави вирушить святковий парад за участі Tian Guo. Парад ітиме вулицею Грушевського до Європейської площі, а далі продовжить свій шлях Хрещатиком. У святковій ході також можна буде побачити танок китайського дракона, виступи барабанщиків та фей з квітками лотоса.

А 27 травня з 13:00 до 20:00 на Хрещатику в арці напроти будівлі КМДА відбудеться акція "Фалунь Дафа — несе добро!". В ній візьмуть участь приблизно 300 осіб. Оркестр Tian Guo ще раз зіграє для киян, також глядачів потішить танок небесного китайського дракона та виступи барабанщиків та фей.

Всі ці заходи приурочені до 25-ї річниці початку поширення практики самовдосконалення Фалунь Дафа, яка ґрунтується на медитації та підвищенні моральності.

 Нагадаємо, що в Києві пройде фестиваль обіймів.