Вулиця в центрі Києва отримала ім’я сенатора Джона Маккейна

Столичні депутати підтримали перейменування вулиці Івана Кудрі у Печерському районі столиці. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Вулиця Івана Кудрі носитиме ім’я американського сенатора Джона Маккейна, який неодноразово висловлював свою підтримку Україні та відстоював інтереси нашої країни.

Як пояснили столичні чиновники, перейменувати вирішили саме цю вулицю через те, що Кудря був радянським розвідником і керівником підпільної розвідувально-диверсійної групи в Києві під час Другої світової війни. Його головним завданням була боротьба з «українськими націоналістами».

«Маккейн активно відстоював інтереси України та підтримував наше прагнення жити в сучасній, демократичній державі. Він неодноразово бував на фронті. Хочу зазначити, що до нас зверталися громадські організації, мешканці, була зареєстрована електронна петиція до міської влади з пропозицією вшанувати ім’я Джона Маккейна в столичній топоніміці. Тому цілком логічно, що Київрада назвала одну з вулиць на його честь», — заявив секретар Київради Володимир Прокопів.

Він також зазначив, що ініціативу перейменування підтримала родина американського політика. Київрада отримала офіційного листа від дружини сенатора Сінді Маккейн.

Раніше ми повідомляли про те, що у столиці відкриється перший в Україні інклюзивний кінотеатр.