За дорученням київського міського голови теплоелектроцентралі (ТЕЦ) переведені на економний режим. Завдяки цьому Києву вистачить вугілля до кінця опалювального сезону. Про це під час прес-брифінгу заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко.

"Із наявних у Києві трьох ТЕЦ тільки одна працює на вугіллі, інші дві – на газу, відповідно, від вугілля вони не залежать. Твердого палива потребує Дарницька ТЕЦ, яка обслуговує 20% міста, переважно Дарницький і Дніпровський райони столиці", – зазначив Володимир Бондаренко.

Сьогодні запас вугілля на ДарТЕЦ становить 25 тис. т. Такого запасу без переходу на економний режим місту вистачило б на місяць. Із урахуванням введення економного режиму запасів вугілля вистачить на 50 днів. Цьому сприяє і покращення погодних умов у столиці.

"Наразі ситуація стабільна, про відключення або перебої мова не йде. Будемо сподіватися, що до кінця опалювального сезону ніяких змін не відбудеться. Загрози для міста Києва немає", – підкреслив керівник апарату КМДА.