На вулиці в Шевченківському районі вже вкотре рятують сліпих собак (фото)

На вулиці Котовського в Шевченківському районі столиці волонтери врятували сліпого собаку, що впав у яму. Про це повідомляється на сторінці Kyiv Animal Rescue Group в Facebook.

Невідомо, чи впав собака туди сам, чи його хтось засліпив і скинув туди. 

Як пишуть рятувальники, за останніх два тижні це вже третій врятований в цьому місці сліпий собака. Перший пес був просто незрячим. Він бігав по вулицях і мало не потрапив під машину. Другий собака, теж сліпий, тонув в затопленому колодязі кабельного колектора. Його врятував і забрав собі двірник. 

Врятований напередодні пес був дуже виснаженим. При ветеринарному огляді з'ясувалося, що в нього повністю відсутні очні яблука, ніби вони були акуратно видалені. Однак тварина не поводилась так, ніби вона була сліпою від народження. 

"Він не орієнтується, б'ється об стіни, кудись біжить. Крім відсутності очей і виснаження, у собаки немає інших пошкоджень. Він ручний, довіряє людям. Наразі собака перебуває вдома у рятувальників, так як везти сліпого собаку в притулок не зовсім правильно по відношенню до нього, а собака потребує особливого догляду", — розповіли волонтери.

Також Команда порятунку тварин шукає людей, які змогли б пояснити, чим викликана регулярна поява сліпих собак на вулиці Котовського.

Раніше повідомлялось, що на Оболоні догхантери розсипали отруту прямо під дитячим садом.