Волонтери врятували двох отруєних качок з озера на Теремках (фото)

Нещодавно ми писали про те, що на озері в Єлизаветинському парку, що на Теремках, масово гинуть качки. Волонтерам з команди Kyiv Animal Rescue Group вдалося врятувати двох отруєних птахів.

Про це повідомила користувачка з ніком Покахонтас Кампучійська на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, живих качок на озері залишилося вже дуже мало. Щодня з’являються нові трупи, які хтось швидко прибирає. Напередодні волонтери спробували врятувати хоча б частину отруєних птахів. Вдалося виловити чотирьох качок, з яких тільки дві доїхали живими до притулку для птахів «Місячна долина».

«Отруюють птахів цілеспрямовано на цьому озері, на двох інших — ні. Біля водоймища знаходяться активісти. Влада й інстанції все ще бездіяльні. Деякі місцеві жителі надали фінансову допомогу. Більша частина коштів — в притулок, іншу частину переведу на рахунок Kyiv Animal Rescue Group, як тільки отримаю номер картки», — написала дівчина.

На сторінці dtp.kiev.ua у Facebook місцеві жителі повідомили, що бачили чоловіків, які розсипають біля озера хлібні крихти. Вони припускають, що саме в хлібі може бути отрута, яка вбиває качок. Чоловіків намагалися затримати, але сполохали їх. Також місцеві викликали поліцію.

Чоловік розкидає хліб у озера на Теремках. Фото: dtp.kiev.ua

Нагадаємо, що в Києві відбудеться акція за цирк без тварин.