Вогнеборці повністю ліквідували пожежу на ринку "Колібріс"

Вогнеборці ліквідували пожежу у торгівельному павільйоні на ринку "Колібріс", що розташований у Святошинському районі столиці. Про це повідомило головне управління ДСНС в місті Києві на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Як стало відомо, інформація про пожежу, що почалася на території одного з ринків за адресою пр. Леся Курбаса, 4б, надійшла до оперативно-координаційного центру ДСНС о 17:24. До місця виклику негайно було направлено вогнеборців із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. 

Прибувши о 17:35 до місця події, рятувальники встановили, що горить торгівельний павільйон, в якому розміщена аптека та інші торгівельні площі. Загальна площа пожежі складала близько 2 тис. кв. м. Не гаючи часу, столичні рятувальники відразу ж приступили до гасіння пожежі.

Для обмеження шкідливих факторів пожежі (диму) на пасажирів швидкісного трамваю, лінія якої проходить поруч, о 19:10 працівники комунального підприємства "Київпастранс" зняли напругу з контактної мережі трамвайної лінії, зупинивши їх рух.

Вже о 18:23 вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, а о 19:22 — ліквідувати.

До гасіння пожежі було залучено 14 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 63 чоловіки особового складу Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Інформації щодо жертв та постраждалих немає. Причини виникнення пожежі наразі з’ясовуються.

Нагадаємо, через пожежу на ринку "Колібріс" було припинено рух трамваїв, які вишикувались в очікуванні відновлення напруги на лінії в районі Індустріального мосту.