Власників незаконних вивісок попередили про демонтаж валентинками (фото)

КП «Київреклама» нестандартно привітало з Днем святого Валентина власників закладів, які розміщують на столичних вулицях незаконні вивіски.

Співробітники комунального підприємства обійшли центр столиці і позначили валентинками вивіски, які порушують правила розміщення реклами в Києві.

«Ми закохані в наше місто та в нашу роботу! Тож, вирішили надіслати свої валентинки непокірним підприємцям. На жаль, або на щастя, дісталися вони не всім. Не хвилюйтеся, жодного негативу! Насправді ж, замінити вивіску, яка відповідатиме Правилам, зовсім не складно. Цей простий крок - це, в першу чергу, крок назустріч гарному місту», - написав у себе на сторінці в Facebook начальник управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

Ці «любовні послання» — попередження про демонтаж незаконної рекламної конструкції.

«Ваша рекламна конструкція незаконна. Найближчим часом вона буде демонтована. З любов’ю, КП "Київреклама"», — йдеться у валентинках від «Київреклами».

Нагадаємо, що нещодавно вулицю Пушкінську очистили від незаконної реклами, яка суперечить новими правилами розміщення реклами в Києві.