Віталій Кличко зустрівся з мером Роттердама, який пообіцяв,  голосуватиме «за» ратифікацію Угоди про асоціацію

Мер Києва Віталій Кличко, який перебуває з візитом в Нідерландах, зустрівся з мером Роттердама Ахмедом Абуталебом. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Під час спілкування йшлося про майбутній консультативний референдум щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, який відбудеться в Нідерландах 6 квітня.

«Я знаю, ситуація з можливими результатами цього референдуму для України не дуже райдужна. Бо багато різних чуток і версій, за що саме голландці голосуватимуть на референдумі. Тут лякають людей, що йдеться про вступ України до Євросоюзу, про нібито загрозу потоків мігрантів, про розповсюдження корупції і втрату ринків для голландського бізнесу. Але ж це не так! Йдеться про асоціацію з ЄС, про перспективу України. Бо це шанс для України стати сильнішою, залишитися незалежною державою і втілити реформи. А для Європи це можливість отримати надійного і розвиненого партнера та сусіда», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що приїхав з братом у Нідерланди, щоб донести голландцям, за що вони голосуватимуть, і чому це так важливо і для України, і для Європи.

Мер Роттердама запевнив Віталія Кличка, що голосуватиме на референдумі «за» ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.