Віталій Кличко зустрівся з Ангелою Меркель

Віталій Кличко зустрівся з Ангелою Меркель. Говорили про реформи, безвізовий режим для України та санкції проти Росії
Мер Києва Віталій Кличко зустрівся у Люксембурзі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Зустріч відбулася у рамках політичної асамблеї на честь відзначення 40-річчя Європейської Народної Партії, повідомляє прес-служба КМДА.

«Ми говорили про необхідність пришвидшення ефективних реформ в Україні. Зокрема, про те, що великі очікування сьогодні на зміни в роботі прокуратури. І на них сподіваються як в Україні, так і на Заході. Також йшлося про необхідність продовження санкцій проти Росії. Ангела Меркель зазначила, що це – один з ефективних методів впливу на Росію. Оскільки неможна зневажати європейський порядок, який Росія порушила агресією на сході України та анексією Криму», – зазначив після зустрічі Віталій Кличко.

Він також звернувся до канцлера Німеччини щодо підтримки надання Україні безвізового режиму з ЄС.

«Ми розуміємо, що повинні виконати всі необхідні умови, досягти необхідних критеріїв. І показувати успішність реформ», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва взяв участь в політичній асамблеї з нагоди 40-річчя Європейської Народної Партії. Відзначення цієї дати відбувається у Люксембурзі за участю європейських політичних лідерів, які обговорюють стратегію та майбутнє Європейського Союзу. Участь у заходах беруть федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, голова групи ЄНП в Європейському парламенті Манфред Вебер та інші європейські політики.