Віталій Кличко з депутатами Київради поклав квіти до монументу жертвам Бабиного Яру

Київський міський голова Віталій Кличко разом із представниками КМДА та депутатами Київради поклав квіти до монументу жертвам Бабиного Яру. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Зараз ми знаходимося в Національному заповіднику «Бабин Яр». 75 років тому на цьому місці відбулася страшна трагедія – масові розстріли євреїв, українців, ромів. Тільки протягом 29 та 30 вересня 1941 року були розстріляні 34 тисячі євреїв. Сьогодні тут присутні представники КМДА, депутати Київради. Хочу звернутися до всіх вас: наша місія – зробити все, щоб до 80-ї річниці трагедії був створений меморіал жертв цієї трагедії світового масштабу як нагадування про помилки минулого, які в жодному разі не повинні повторитися в майбутньому", – звернувся Віталій Кличко до присутніх.

Мер наголосив, що сьогодні у київських школах перший урок був присвячений вивченню трагедії Бабиного Яру. Крім того, протягом усього дня в Національному заповіднику Бабин Яр будуть проводити екскурсії для школярів.

У заході взяли участь депутати Київради, керівники районних адміністрацій, голови департаментів КМДА.

Також сьогодні міський голова візьме участь в урочистостях, приурочених до 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру. Зокрема, о 10:00 Віталій Кличко візьме участь у підписанні Декларації намірів створення Меморіального центру жертв Голокосту «Бабин яр» у Національному музеї Тараса Шевченка.

Крім того, о 15:00 запланована участь Віталія Кличка в офіційному прийнятті Президента України офіційних делегацій у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

О 19:00 мер Києва візьме участь у загальнодержавних жалобних заходах у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр».