Віталій Кличко відзначає свій день народження у США

Сьогодні, 19 липня, відзначає свій день народження мер Києва Віталій Кличко. Київському міському голові виповнюється 47 років. Відзначати день народження Кличко буде вже традиційно разом з сім’єю, і заради цього відправиться за океан. Про це пише «Сегодня».

«Протягом останніх десяти років я святкую свій день народження зі своїми дітьми. Зараз вони в таборі в США, в лісі на кордоні з Канадою. Я полечу туди, щоб з сім’єю, разом з дітьми, відсвяткувати свій день народження. А з наступного тижня повернуся до роботи. Справ багато. Довго відпочивати не буду», - розповів мер Києва.

Про подарунки Кличко особливо не думає і каже, що головне — це увага. Тим часом його підлеглі з КМДА все ж не збираються залишати мера без подарунків, хоча й не всі ще визначились, що саме даруватимуть.

«Раніше я дарував меру цікаві книги. Думаю, що і в цей раз буде теж щось з літератури, але остаточно з подарунком не визначився», — розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, який у відсутності Кличка буде виконувати обов’язки голови міської адміністрації.

Також готує подарунок для мера секретар Київради Володимир Прокопів.

«Вже приготував меру подарунок — книгу про місцеве самоврядування. Подарую, коли він повернеться до Києва. Назви не скажу, оскільки тоді це не буде сюрпризом. Якщо мер захоче, він сам вам її покаже. Це цікава книга, її тираж невеликий. А ось квіти дарувати нинішньому мерові не прийнято, як це було раніше. Він цього не любить», - розповів нам Прокопів.

Нагадаємо, що Віталій Кличко має намір знов балотуватися в мери Києва.