Віталій Кличко: «Відновлений «Жовтень» відповідає всім критеріям сучасного кінотеатру»

«Сьогодні справжнє свято не тільки для подолян, а й для всіх киян – ми відкриваємо після реконструкції легендарний кінотеатр «Жовтень». Рік тому вночі кінотеатр згорів. Перед нами постало серйозне завдання – відновити «Жовтень», визначне місце для київського глядача. І сьогодні ми відкриваємо кінотеатр, який відповідає всім сучасним критеріям і нормам: за комфортом, обладнанням, технологіями енергозбереження», – зазначив Київський міський голова.

Крім того, оновлений кінотеатр обладнаний з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями.

Мер зазначив, що «Жовтень» справді один з найкращих комунальних кінотеатрів Києва, якому можуть позаздрити навіть столичні комерційні кінотеатри.

Віталій Кличко зауважив, що столична влада взяла на себе зобов’язання якнайшвидше відремонтувати кінотеатр. «І ми впоралися. Хочу подякувати будівельникам, які працювали над відновленням «Жовтня» вдень і вночі, і встигли все зробити до запланованої дати. Я майже кожного тижня заїжджав сюди і бачив, як змінюється кінотеатр. Ми взяли зобов'язання відкрити кінотеатр у жовтні і ми своє зобов'язання виконали», – сказав Київський міський голова.

Віталій Кличко також зазначив, що столична влада виступає з ініціативою присвоїти будівлі «Жовтня» статус історичної пам'ятки.

Мер висловив впевненість, що «Жовтень» і надалі радуватиме глядачів гарними фільмами та буде одним з центрів культурного життя Подолу і столиці.

Віталій Кличко підкреслив, що, незважаючи на складну економічну ситуацію в місті і країні, київська адміністрація знаходить можливості і кошти для відновлення та розвитку інфраструктури міста, пояснили в КМДА. «Ми знайшли кошти, щоб інвестувати, зокрема, в культуру. Крок за крок ми змінюємо наше місто», – сказав Віталій Кличко.