Віталій Кличко відкрив Євромістечко на Хрещатику
Фото: Євромістечко на Хрещатику є найбільшою в історії конкурсу фан-зоною (КМДА)

Київський міський голова Віталій Кличко взяв участь у церемонії відкриття офіційного містечка Євробачення Eurovision Village на Хрещатику - найбільшої фан-зони пісенного конкурсу.

"Я вітаю всіх у нашому Євромістечку! Нарешті ми починаємо заходи і Київ стає європейською музичною столицею. Кожен, хто прийде сюди, зможе подивитися трансляції з головної локації Євробачення, відчути атмосферу свята та отримати багато позитивних емоцій! Впевнений, що ті, хто приїде до нас в гості, не хотітимуть від’їжджати та розказуватимуть потім вдома про найкраще місто в світі - Київ", - звернувся мер до глядачів церемонії.

Директор пісенного конкурсу від Європейської мовної спілки Надя Буркгардт привітала Україну та Київ із початком проведення Євробачення та відзначила, що цьогорічне Євромістечко на Хрещатику є найбільшою в історії конкурсу фан-зоною.

Містечко на Хрещатику простягнулося від перетину з вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної. Одночасно на його території може перебувати близько 12 тисяч осіб. А протягом кожного дня - до 20 тисяч гостей конкурсу.

Протягом тижня Євробачення тут відбудуться виступи українських та іноземних артистів, дискотеки, розважальні шоу та багато інших заходів. На двох великих екранах будуть трансляції наживо з головної арени конкурсу.