«Сьогодні ми знаходимося на місці страшної трагедії, місці, яке стало одним із символів злочинів проти людяності. Важливо пам’ятати, що тут сталося, шанувати пам’ять про безневинних жертв і зберегти її для наступних поколінь. Зберегти як нагадування: такого не повинно повторитися!» — зазначив Віталій Кличко під час церемонії відкриття пам'ятника.

Мер столиці зауважив, що минулого року Київ та Україна на гідному рівні провели заходи із вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру до 75-ї річниці трагедії.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять та відкриваємо пам'ятник громадсько-політичному діячу, учасниці українського визвольного руху, поетесі Олені Телізі. І в її особі ми вшановуємо усіх українських патріотів, які боролися і віддали свої життя за незалежну Україну», — підкреслив Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що пам'ятник встановлено коштом столичної громади, його вартість склала близько 8 млн гривень.

«І хочу запевнити: зобов’язання, яке я взяв на себе як мер Києва, маю намір виконати. Тут за кілька років буде зведений Меморіал пам’яті жертв Бабиного Яру. Пам’яті всіх безневинно загиблих, — розповів Віталій Кличко. — Ми працюємо над концепцією меморіалу, над збором коштів благодійників на його спорудження. І історичну пам’ять про трагедію світового масштабу буде вшановано і збережено», — наголосив мер Києва.