Віталій Кличко отримав ключі від "Євробачення-2017"

Мер Києва Віталій Кличко отримав символічні ключі від "Євробачення". Їх під час урочистої церемонії, яка відбулася в Київській мерії, вручила президент міської ради минулорічного господаря конкурсу Стокгольма Єва-Луїза Ерландссон.

"Я радий вітати всіх сьогодні тут, на першому офіційному заході події, на яку ми всі чекаємо і до якої готуємося, — "Євробачення-2017". Столиця України вдруге прийматиме пісенний конкурс. І мені надзвичайно приємно бути причетним до цього дійства, брати безпосередню участь у підготовці і проведенні "Євробачення", — зазначив мер Києва Віталій Кличко. — Бо музику люблять усі. І я переконаний, вона єднає світ. Робить його добрішим, дарує людям настрій. І саме завдяки "Євробаченню" люди в усьому світі мають можливість через музику дізнатися про культуру, характер, вподобання людей в багатьох країнах. І ми всі вдячні Джамалі, завдяки якій минулого року світ знову почув про Україну, оцінив її талант, музику і душу!" — наголосив київський міський голова.

Віталій Кличко зазначив, що Київ із радістю чекає на "Євробачення" і готується до його проведення. Та запевнив, що конкурс пройде на найвищому рівні.

"Сьогодні офіційно розпочався відлік часу до старту пісенного конкурсу. Ми зробимо все, щоб із притаманною українцям гостинністю і душевністю прийняти всіх гостей, які приїдуть на "Євробачення-2017". Щоб про Україну і про нашу столицю залишилися яскраві враження і теплі спогади. Щоб іноземні гості, а їх ми очікуємо понад 20 тисяч, побачили, яке гарне наше місто і які відкриті та щирі люди українці", — сказав мер Києва під час церемонії.

"Ви гідно і яскраво провели "Євробачення". Київ приймає естафету! І в травні наше місто стане музичною столицею Європи, —звернувся Віталій Кличко до президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон. — Адже, ще раз підкреслю, музика об’єднує людей, міста, країни, континенти. І це дуже важливо. І особливо важливо сьогодні для України".