Віталій Кличко: "Ми працюємо над тим, аби Палац Спорту був переданий Києву"

Столиці потрібна сучасна спортивна арена закритого типу, тому міська влада працює над тим, аби Міністерство спорту передало Палац спорту Києву, і місто змогло виділити кошти на його реконструкцію. Про це в ефірі телеканалу News One заявив київський міський голова Віталій Кличко.

"Потрібно визнати, що у Києва є проблеми зі спортивними аренами. Палац спорту, який належить не місту, а Міністерству спорту, знаходиться в жахливому стані. І коли постало питання щодо обрання арени для проведення "Євробачення-2017", виявилося, що в нашому місті немає великих сучасних майданчиків для проведення спортивних, музичних чи інших масових заходів", — наголосив міський голова.

Віталій Кличко зазначив, що столична влада розглядає питання добудови Льодового стадіону, а також зведення мультифункціональної арени.

"Ми також працюємо над тим, аби Палац спорту був переданий місту, і тоді ми зможемо знайти кошти на його реконструкцію. У Києва повинна бути можливість приймати міжнародні змагання у закритих приміщеннях, тому нам потрібен сучасний комплекс світового рівня", — наголосив Віталій Кличко.