Віталій Кличко: "Київрада повинна ухвалити оновлену Стратегію розвитку міста Києва"
Фото: Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко закликав Київраду ухвалити зміни до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Про це він заявив на початку сесії Київради, повідомляє прес-служба КМДА.

Мер нагадав, що сьогодні останнє засідання поточної сесії Київради, тож необхідно розглянути важливі питання, які потребують ухвалення.

"Тому я закликаю всіх депутатів попрацювати і розглянути питання по суті, без зайвих емоцій. Щоб киянам, які нас обрали, пред’являти конкретні справи, а не гасла чи чергові обіцянки", – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що сьогодні виконавчий орган Київради виносить на сесію важливий для розвитку столиці стратегічний документ.

"І я звертаюся до вас з проханням підтримати його. Рік ми працювали над підготовкою змін, щоб оновити Стратегію розвитку міста Києва до 2025 року, яка була затверджена ще у 2011 році", – підкреслив київський міський голова.

Мер Києва подякував усім депутатам Київради, які взяли активну участь у напрацюванні змін до чинної стратегії, структурним підрозділам КМДА, експертам проектної команди "UK-UA: Підтримка реформ в Україні", науковцям, експертам, громадським організаціям та активістам.

Віталій Кличко додав, що, звичайно, цей документ не є ідеальним, але жити минулими, визначеними колись пріоритетами місто нині не може.

"Столиці необхідно змінювати підходи до планування свого розвитку саме з цього документу. Далі ми можемо доповнювати його, вносити зміни. Але ми повинні спиратися на базовий документ із основними напрямами і визначеними орієнтирами. Щоб столиця розвивалася, а її мешканці відчували зміни, які відбуваються", – зауважив Віталій Кличко.