Віталій Кличко: «4 тисячі житлових будинків у Києві підключені до опалення»

4 тисячі житлових будинків у Києві вже підключені до центрального опалення, і цей процес триває. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам, повідомляє офіційний сайт КМДА.

«4 тисячі будинків вже підключені до опалення. Цього року холоди почалися раніше, ми не стали чекати 15 жовтня, і я підписав розпорядження про подачу тепла в будинки киян з 10 жовтня. До кінця тижня всі житлові будинки мають бути підключені, в усіх будинках буде тепло", – зазначив Віталій Кличко.

Він також додав, що до теплопостачання також вже підключені 688 закладів соціальної сфери та 258 котелень з 279. Відповідаючи на запитання журналістів, чи вистачить місту палива на опалювальний сезон, мер зазначив: «На Дарницькій ТЕЦ ми перевірили запаси вугілля. Директор сказав, що наявні обсяги вугілля і контракти, які підписані і які виконуються, дають підстави казати, що Дарницька ТЕЦ вугіллям на цю зиму забезпечена. Щодо інших ТЕЦ, які працюють на газі, сподіваюсь, що у нас надзвичайних ситуацій не виникне і поставки газу будуть своєчасними», – підкреслив Віталій Кличко.