"Він хвора людина": киянка попередила про неадеквата на дорозі (фото, відео)

У центрі столиці неадекватний чоловік напав на авто киянки, відірвав задні номери та зламав склоочисники. Про це повідомила сама потерпіла Тетяна Марчук на своїй сторінці у Facebook.

"Я їхала в крайній правій смузі для руху автомобільного транспорту зі швидкістю 40 км/год. Готувалась до правого повороту. Ця особа обігнала мене справа (по лінії руху з обмеженням "тільки для автобусів та загального транспорту") на шаленій швидкості, зайнявши мою смугу спереду мого авто на дистанції у півметри і різко загальмувавши переді мною. Гальмівного шляху навіть не було", — розповіла жінка.

Автохам вискочив зі своєї машини і спробував витягти киянку з її авто, при цьому не гребуючи будь-якими методами. Зі слов Тетяни, чоловік поводився вкрай неадекватно: бив авто жінки кулаками, зламав двірники, хотів пролізти до салону машини через багажник. Після того як потрапити всередину в нього не вийшло, неадекват зірвав задні номери, скочив на капот і почав бити руками по лобовому склу, супроводжуючи свої дії лайкою та погрозами.

В цей час киянка викликала поліцію і швидку. Правоохоронці виписали протокол і затримали чоловіка. Також Тетяна зазначає, що під час інциденту ніхто з оточуючих водіїв не зупинився і не втрутився в ситуацію, незважаючи на те, що вона сигналила, щоб привернути увагу.

Тетяна просить водіїв бути уважними та обережними на міських дорогах. За її словами, є зафіксовані випадки, коли таким чином жінок просто викидали з машини, а авто викрадали.

Раніше повідомлялося, що п'яний водій потрапив в чотири аварії за кілька хвилин.